HAKKIMIZDA

1997 yılında Ankara'da kurulmuş olan firmamız profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstermiş ve inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir. Firmamızın her daim hedefi proje ve tekniğe uygun olarak yüksek standartlarda kaliteli malzeme, kalite işçilik ve tam zamanında iş teslimi yaparak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak olmuştur.

1991 yılında Türkiye ve Almanya devletleri arasında imza altına alınmış olan istisna akti sözleşmesi gereğince, Almanya'da faaliyetlerine başlayan şirketimiz genç, dinamik ve yenilikçi bir yapılanma sonucunda Esdem Uluslararası İnşaat Türkiye Almanya ve Avrupa'da ticaret hayatına devam etmektedir. 

 

"Doğruluk ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden kazanılan her kuruş büyük bir servettir."

Tuğrul Eser 

İNŞAAT YÖNETİMİ

 

Tüm inşaatlarımızda işinde uzman yöneticiler ve çalışanlar vardır. Oto kontrol yöntemini tam olarak uygulayabilen şirketimizin bütün inşaatları kontrollü ve sıkıntısız olarak yürütülmektedir.

MAALİYET ÖNGÖRÜSÜ

 

Projeye fiyat vermeden önce mühendisler, kalfalar ve formenler birlikte inceleme yaparlar. Net fiyat belirlendikten sonra işverene ayrıca maaliyet çıkartılmaz ve işin her aşamasında ne kadar maaliyetle karşılaşacağımızı tespit ederiz.

ZAMAN PLANLAMASI

 

Projeler başlamadan önce projede için harcanması gereken zaman gün ay yıl olarak hesap edilir. Ayrıca her sabah iş planı yapılarak zaman kaybı önlenir.

FAALİYET SONU İNCELEME (FSİ)


Tamamlanan her proje sonrası tamamlanma süresi, harcanan işçilik, maaliyetler, olası sıkıntıların oluşma ve giderilme yöntemleri ile birlikte meydana gelen kar-zarar rapor edilir.